+48 731 983 585 biuro@kotly-kowalew.pl

Producent pieców na ekogroszek

Oferujemy wysokojakościowe i wydajne kotły CO o mocy grzewczej od 14 kW do 27 kW przeznaczone do zasilania wodnych instalacji centralnego ogrzewania.

Jako producent kotłów z podajnikiem 5 klasa dbamy o to, aby proponowane przez nas produkty były zarówno ekonomiczne, jak i komfortowe w użytkowaniu. Oferowany przez nas szereg pieców z podajnikiem to nowoczesne rozwiązanie łączące trwałość i intuicyjną obsługę. Są odpowiedzią na potrzebę wysokiego komfortu obsługi oraz oszczędności kosztów ogrzewania. Zapewniają optymalne wykorzystanie spalonego paliwa. Ponadto jako producent kotłów pleszew dbamy o to, aby kotły były wyposażone w nowoczesne sterowniki umożliwiające monitorowanie parametrów pracy kotła. Dzięki temu nasi Klienci bez trudu mogą zdalnie zarządzać funkcjami sterownika. W naszym asortymencie posiadamy szereg kotłów na ekogroszek czy też na pellet, a każdy z nich jest przyjazny dla środowiska (kotły ecodesign). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kotłów centralnego ogrzewania.

Kotły 5 klasy typu MAVSKY V

Jako producent kotłów centralnego ogrzewania oferujemy kotły MAVSKY V. Posiadają one certyfikat ekologiczny 5 klasy zgodny z normą PN-EN 303-5:2012. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Kotły MAVSKY V zostały wyposażone w automatyczny podajnik i dedykowany retortowy palnik węglowy. Ponadto są przyjazne dla środowiska i zapewniają wysoką wydajność procesu spalania. Ich zakup, to gwarancja wieloletniej sprawność urządzenia..

 

Czytaj więcej…

Kotły 5 klasy typu KLASTER 5

Jako producent kotłów c.o. oferujemy kotły z podajnikiem Klaster 5 klasy. Są to stalowe, niskotemperaturowe kotły przeznaczone do zasilania centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych. Spełniają wymagania energetyczno-emisyjne zgodne z normą PN-EN 303-5;2012. Dzięki wyposażeniu w palnik retortowy i automatykę ich obsługa ogranicza się do absolutnego minimum. Wybór kotła typu Klaster 5 klasy, to gwarancja ekonomicznego spalania paliw stałych oraz wieloletniej sprawności urządzenia.

 

Czytaj więcej…

Kotły 5 klasy typu Skam Eko 5

Kotły Skam Eko 5 klasy wyróżniają się innowacyjną konstrukcją, dzięki czemu znajdują się na liście najbardziej przyjaznych środowisku kotłów centralnego ogrzewania. Świadczy o tym fakt, że posiadają certyfikat zgodny z normą PN EN 303-5:2012. W ich konstrukcji posłużono się zasadą górno kanałowej konwekcji, co zwiększa żywotność kotła oraz znacząco ułatwia czyszczenie. Wybór kotła Skam Eko 5, to pewność posiadania wydajnego i sprawnego ogrzewania centralnego przez wiele lat.

 

Czytaj więcej…

Nie wiesz jaki kocioł wybrać?

Skontaktuj się z naszym doradcą.
Text box item sample content